Виводити: 10 30
Porsche
Ключ запалю­вання Porsche неодмінно розташо­вується ліворуч від керма. Це не примха дизайнерів, а практична вимога 24-годинних автоперегонів у Ле-Мані. За умовами змагань водії стар­тують раніше за автомобілі, тобто мають добігти до них та рушити з місця. Завдяки швидкому вмиканню моторів просто у процесі посадки можна виграти кілька дорого­цінних секунд. Розташуванням запалення Porsche зайвий раз підкреслює справжній спортивний характер цих автомобілів.
Читати
17 червня
2021
Rolls-Royce
У 2011 р. на Женевському автосалоні було презентовано прото­тип електричного Rolls-Royce Phantom. Лімузин на батарей­ках здатен подолати без підзарядки до 200 км шляху і не надто поступається в динаміці своєму бензиновому аналогу. Виробник обіцяє: коли знайдуться «зелені» олігархи — потенційні покупці такого то, новий Rolls-Royce вироблятиметься серійно.
Читати
10 червня
2021
Volkswagen
Флагмана сучасного модельного ряду VW, елітний седан Phaeton, збирають на новому заводі у Дрездені, котрий зовні більше скидається на презентабельний бізнес-центр, а не на промисло­ву мануфактуру. Конвеєр об­ладнано 60 тисячами магнітів, тому автомобіль у процесі ви­готовлення ніби висить у пові­трі. Phaeton збирається вручну, а покупець має змогу спостері­гати крізь скляні стіни заводу за виконанням свого замовлення
Читати
10 червня
2021
Pagani
Із появою нової моделі Pagani планує згорнути проект Zonda. Однак на окремі особливо цікаві замовлен­ня обіцяє реагувати та винаго­родити як виняток найщедріших клієнтів «постсерійними» версіями «Зонди».
Читати
10 червня
2021
Tesla
Tesla встановила абсолютно новий стандарт не лише у виробництві автомобілів, але и в супутньому сервісі. Бренд не має традицій­них автосалонів — їх замінили демонстра­ційні майданчики. Всі продажі здійснюються через сайт компанії. А для клієнтів передбачена можливість безкоштовного користування Supercharger — мережею станцій підзарядки електромобілів.
Читати
10 червня
2021
Acura
Бренд сформовано з латинського кореня Acu, що відомий багатьом мовам світу. Він асоціюється насамперед з акуратністю. Логотип для американського ринку було дібрано великою мірою вимушено, бо розроблені японцями варіанти, як з’ясувалося, вже мали зареєстровані в США відповідники чи були надто схожі на емблеми тамтешніх фірм. Кронциркуль у формі літери А виявився дуже вдалим компромісом. Інструмент для найточніших інженерних вимірювань підкреслив ідею технічної довершеності Acura, а мінімалізм дизайну випередив свій час і був гідно оцінений уже в новому столітті.
Читати
10 червня
2021
Ремонт Турбин легковых автомобилей
Читати
8 січня
2019
Эксплуатация и ремонт турбин
Каждому владельцу турбированного двигателя полезно знать, как правильно эксплуатировать турбину !
Читати
28 листопада
2018
Турбокомпрессоры в народе Авто Турбины
Без турбины сложно представить современный мощный дизельный двигатель!
Читати
27 листопада
2018
65-72
Читати
16 серпня
2018